Čína Továrna Vyrábí Vodorovné Osy Větrné Turbíny Čepel Částí, 400 W, 600 W a 800 W Wind Generator
Čína Továrna Vyrábí Vodorovné Osy Větrné Turbíny Čepel Částí, 400 W, 600 W a 800 W Wind Generator
Sku: w9885
(1 Recenze)
Nové

348.92 Kč 415.38 Kč

Popis:

Celní A Dovozní Daň

1.Cena, kterou jste zaplatili (včetně doprava zdarma položky) za položku vylučuje jakékoliv celní poplatky a daně.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení.

2.Jsme obvykle psát na plnou hodnotu na přepravní/obchodní faktuře.pokud máte nějaké požadavky,

zanechte nám prosím vzkaz. 3.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 4. Jako permanentní magnet generátor je jen část elektrické agregáty, tam bude návod v balení. 5.Tento model VAWT nemám cuverplate už, bílé VAWT na obrázku výše je standardní položka. Vrácení a Záruka •Záruka: 7-dní Vrátit na Vrácení/ 1-rok Opravy. Návrat je přijata do 7 dnů poté, co kupující obdrží položku. Pokud tato položka je vadná při převzetí, má zákazník do 7 dnů od data přijetí pro výměnu novou nebo se vrátit za plnou náhradu. Pokud si nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit k nám pro rychlou výměnu nebo vrátíme platbu. Nicméně, dodací poplatky se nevrací, pokud jste jen není satified s předměty, nejsou vadné na silnici nebo problém s kvalitou. Pochopte prosím, že poštovné a manipulační poplatek je nevratný. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět. Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. PROSÍM, ZANECHTE POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU A 5 HVĚZDIČEK, POKUD JSTE SPOKOJENI S NAŠIMI POLOŽKY A SLUŽBY. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: dc dynamo, benzínový generátor plynu, generátor mlhy zvlhčovač vzduchu, vítr, generátor 220 v, vodních turbin generátor, kontrolor větrné turbíny, mrzutý, 380v alternátoru, generátor, setrvačník, vítr, voda generátor.

  • Značka: FLTXNY
  • Původ: Čína
  • Typ: čepele