12ks Opakovaně Mesh Vyrábět Tašky v Pračce Eco Friendly tašky Nákupní Tašky pro Nakupování, Skladování Ovoce, Zeleniny, Hračky
12ks Opakovaně Mesh Vyrábět Tašky v Pračce Eco Friendly tašky Nákupní Tašky pro Nakupování, Skladování Ovoce, Zeleniny, Hračky
Sku: w9710
(0 Recenze)
Nové

145.18 Kč

Popis:

Lidé je spoléhání se na jednorázových plastových tašek a obalů se topí naši planetu v plastové znečištění . Některé studie ukazují, že do roku 2050 oceány budou mít více plastu než ryby podle hmotnosti. Plastové nákupní tašky, zejména ty, které používají v mokré trhy jsou nejvíce používaných plastů, které jsou jen zřídka znovu použity nebo recyklovány, protože jejich tenké přírody . Jdou rovnou do popelnice a tyto plasty mohou trvat několik životnosti biologicky rozložitelný . Provedení přepínače opakovaně non-plastu vyrábět tašky bude dělat hodně rozdíl.

Tyto Opakovaně Vyrábět Tašky jsou prodyšné a omyvatelné . Drží vás od používání jednorázových plastových tašek, které mohou poškodit životní prostředí. Nemohou se potit uvnitř, zajištění čerstvosti produktů po delší dobu. Přicházejí v ok design s tkanicí a poplock pro pohodlné otevírání a zavírání . Jsou multifunkční, můžete ukládat, co je v nich a oni budou držet po dlouhou dobu, skvělé pro záchranu prostředí.

VLASTNOSTI:

Obsahuje : 12 Opakovaně Vyrábět Tašky

Ok design umožňuje proudění vzduchu místo toho, pocení uvnitř obchodu je plastové tašky. Tím se zabrání kondenzaci v lednici a udržuje ovoce a zeleninu déle čerstvé zaručena!

Šňůrky a poplock umožňují snadné a přesto bezpečné otevírání a zavírání. Snadno přenosné pro vzít s sebou na vaše další nákupy. Můžete umýt vyrábět přímo do těchto tašek a pak umístěte je přímo do lednice nebo zmrazit.

Vyrobeny ze silné, lehké, snadno-to-vidět-through mesh polyester. Udržitelná alternativa pro jedno použití, plastové.

Omyvatelné a opakovaně použitelné pro obchod a skladování.

BPA zdarma, a jídlo-bezpečný materiál. Může být také skladován v lednici nebo mrazničce.

Úložiště pro položky cestování a téměř každé domácnosti položku. Ideální pro hračky, ovoce, mince, léky, kabely, kosmetika, doplňky a mnohem více. Použijte je držet věci pohromadě během nakupování, kempování, rybaření, zahrada, sklizeň, pláž, a cestuje.

3 Malé (20 cm x 31 cm)

6 Střední (33 cm x 31 cm)

3 Velké (41 cm x 31 cm

Štítky: eco, eco friendly pytlíky, skladování potravin, pytel brambor, taška přes rameno, vojenské jídlo, muji mesh bag, dakine kompresní vak, taška varhany, šetrné k životnímu prostředí spotřební výrobky.

  • Formulář: Taška Typ Komprese
  • Použití: Jídlo
  • vzor: Plochý Typ
  • Produkt: Další
  • Tvar: Náměstí
  • Použitelný Prostor: KUCHYNĚ
  • Specifikace: Other
  • Funkce: Skládací
  • Číslo Modelu: Bag12pecs
  • Materiál: Polyester

Související produkty