Wofea WiFi Přepínač Inteligentní Garážová vrata Otvírák Řadič Práce S Alexa Echo Google Domov SmartLife/Tuya APP Control Ne Hub Vyžadují
Wofea WiFi Přepínač Inteligentní Garážová vrata Otvírák Řadič Práce S Alexa Echo Google Domov SmartLife/Tuya APP Control Ne Hub Vyžadují
Sku: w9623
(3 Recenze)
Nové

352.87 Kč 720.06 Kč

Popis:

Poznámka: před Cílem, prosím otestovat kompatibilitu

Prosím zkontrolujte, zda vaše garážová řadič je kompatibilní s naším modulem. Vezměte drát s obou koncích stržené nebo narovnané-out kancelářskou sponku do zkratu zdi tlačítko terminálu na otvírák (označeny červenou barvou). V případě, že garáž dveře otevře, nebo zavře, může pracovat s naší inteligentní řadič.

Garážová vrata otvírák řadič vlastnosti:

Wi-fi Smart Dveří Garáže Správce a Garáž Otevřít Zavřít Monitor Kompatibilní S Alexa Echo , Domovská stránka Google hlasové ovládání Ne Hub Vyžadují DÁLKOVÉ MONITOROVÁNÍ: můžete otevřít nebo zavřít dveře do APLIKACE. Můžete zkontrolovat garážová vrata otevřené nebo zavřené stavu v reálném čase. Můžete povolit více lidí přístup k vaší garáži. SNADNÉ POUŽITÍ: Okamžitě ovládat garážová vrata klepnutím na TUYA nebo SMART LIFE app na vašem smartphone. Stačí připojit chytrý otvírák na 2.4 G WiFi sítě. HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ: můžete aktivovat vaše garážová vrata otvírák tím, hlasový příkaz, aby vaše Alexa nebo Google Assistant zařízení, nebo jízdě v blízkosti garážových vrat ŠIROKÁ KOMPATIBILITA: lze použít pouze jeden ovladač na garážová vrata otvírák. Kompatibilní s většinou obecné otvírače garážových vrat.Prosím, podívejte se na náš seznam. FUNKCE ČASOVAČE: můžete nastavit plány otevřít a zavřít vaše garážová vrata. Rychlá a snadná instalace bez nutnosti profesionální. Žádné Skryté Mon COUNTDONW FUNKCE: můžete nastavit odpočítávání času na zavřít nebo otevřít garážová vrata. JEDNODUCHÉ PŘIDÁNÍ ZAŘÍZENÍ: 1.Garážová vrata budou aktivovány, když úspěšně přidán (když modrá LED kontrolka přestane blikat), takže mějte své dveře zavřeny. Power up garáži, a ren světlo a modré světlo blesku alternativně. 2. Spuštění "Smart Life" nebo "Tuay Smart" APLIKACE. Klepněte na ikonu " + " na pravém horním rohu. 3. Vyberte "Zařízení", pak vyberte "Wi-Fi Konektor" typ. 4. Klepněte na "Potvrdit indikátor rychle blikat" 5. Vstupní správnou 2.4 G Wi-Fi hesla. Pak, klepněte na tlačítko potvrdit. 6.To bude automaticky připojit k zařízení. Jakmile je proces dokončen,vyzve vás, že můžete zařízení přejmenovat. Zadejte nový název a stiskněte tlačítko 'Save'.

Certifikát CE

WG-088 Smart Garáži správce setkal CE ,Osvědčení Č. DGE200901001R01 ,Pokud potřebujete zprávy o Zkoušce,Prohlášení o shodě Technické discriptions , prosím, kontaktujte nás

Inteligentní Wifi Garážová Vrata Otvírák Řadič

Jen jeden z této Garge dveře otvírák řadič, aby se garáž smart,bez jakékoli změny , otevřete a zavřete dveře garáže, telefonicky ,plány ,podle hlasu (práce s alexa a google home)atd.

Smartlife / Tuyasmart Ovládání APLIKACE

Availavle v google a IOS

Plány

Automatické otevření nebo zavření garáže s vašimi plány nebo odpočítávání. Automaticky detekuje stav dveří garáže bezpečnější bez falešné běží.

Odpočítávání

Můžete požádat Kurýra, dal balíček v Garáži s funkci odpočítávání , a dveře do Garáže bude automaticky uzavřen po dobu , inteligentní Garážová vrata otevřít/zavřít státní detektor funkce vám pomůže zajistit, Garážová vrata otevřít/zavřít jako svůj set.

Garážová vrata Otevřít/Zavřít APP Zprávy push & Historie

Bez ohledu na to, kde jste,Jste se dostat APP zprávy push když vaše Garáž dveře otevřené/zavřené, a můžete zkontrolovat Garážová vrata běh historie.

Podpora Amazon Alexa a Google Assistant otevřít/zavřít Garážová vrata hlasem

Měli byste přidat tuto Garážových vrat controller pro práci s tuyasmart nebo smartlife APLIKACE , a Vazba s Amazon Alexa nebo Google Assistant dosáhnout hlasové ovládání. Máme hlasový kód ochrany,když otevřete dveře Garáže.

Snadná instalace

Jen žádal jste connnect červený a černý vodič s stejný port jako zeď switch/consloe .a Nainstalovat připojení senzoru otevření dveří na garážová vrata

Kabelové dveřní senzor mount

Najít správnou pozici na garážová vrata namontovat senzor(můžete použít přiložené oboustranné lepicí pásky, šrouby nebo držáky pro snímače fixace). Prosím, ujistěte se, že vzdálenost mezi dvěma čidly je méně než 20 mm, kdy garážová vrata zavřená, a dva senzory jsou dobře oddělené, když jsou otevřené dveře od garáže.

Plug and play, Není potřeba extra napájení

K dispozici plug typ

Můžeme dodávat tento produkt s EU ,AU ,US,UK plug typ

Produkt foto show

Jak pracovat s Alexa

Štítky: pro domácí, domů smart, mini sonoff spínač, přizpůsobit wifi, přepnout wifi, smart tuya, dveře tuya smart, elektrický spínač s časovačem, homekit spínač, programátor alexa.

 • Plug Typ: EU,USA,AU,UK
 • Materiál:
 • Certifikace: CE
 • AKCE: 3-15mm
 • Funkce 3: Garážová vrata otevřít/zavřít odpočítávání
 • Bezdrátový Standard:
 • Funkce 4: Garážová vrata otevřít/zavřít podle plánu
 • Funkce 5: Garážová vrata otevřít/zavřít hlas
 • Mobilní TELEFON APP: Tuya/SmartLife"Pro android a IOS
 • Instalace:
 • Bezdrátové Typ:
 • alexa Amazon echo,Google Assistant: Podpora
 • Garáž otevřeno/zavřeno detektor drát: 5M
 • Funkce 6: Garážová vrata otevřít/zavřít záznam z historie
 • Původ: KN(Původu)
 • Značka: wofea
 • Funkce 2: Garážová vrata otevřít/zavřít telefon/APP
 • Funkce 1: Garážová vrata otevřeno/zavřeno s APP zprávy push
 • Pracovní Napětí: 100V-240V
 • Číslo Modelu: WG-088

Související produkty