Ds.SolidWorks.2021.SP1.0.Premium
Ds.SolidWorks.2021.SP1.0.Premium
Sku: w9618
(3 Recenze)
Nové

229.50 Kč

Popis:

⭐Ds.SolidWorks.2021.SP1.0.Premium⭐ ⭐ Odkaz ke Stažení Pouze / Doživotní Licence⭐ Podmínky prodeje Žádné CD / Bez Krabice / Aktivace Licence a Odkaz ke Stažení Pouze Přepravní Informace, Prosím, ignorujte poštovní zprávy.Žádné fyzické položky budou odeslány. Všechny objednávky budou zpracovány do 24 hodin (obvykle do 12 hodin) na prodej !!!!! Koupit, než je to pryč! SolidWorks 2021 Přehled

Solidworks poskytuje šíři nástroje k řešení nejsložitějších problémů, a hloubku, aby dokončit kritické detail práce. Nové funkce vám pomůže zlepšit své procesu vývoje produktu získat své inovativní produkty do výroby rychleji.

Solidworks design software je tak jednoduché, jak je silný – umožňuje každé společnosti, aby přivedl svou vizi k životu a zachytit globální trhy.

Řešení Solidworks zaměřit na způsob, jakým budete pracovat každý den, s intuitivní, integrované 3D vývojové prostředí, které pokrývá všechny aspekty vývoje produktů a pomáhá maximalizovat vaše projekční a inženýrské produktivitě. Funkce programu

V SOLIDWORKS, CAM kapitole, téma Více Parametrů pro Kuželovou Stopkou a Podporu pro Barel Typu Nástroje obsahuje nesprávné informace. Hlaveň nástroj typ není podporován.

V Import/Export kapitole, téma Export Pomocí Rozšířené Reality obsahuje nesprávné informace. V tabulce v kroku 3:

Výstup a Geometrie možnosti nejsou k dispozici.

Možnosti Animace Export Animace je přejmenován na Export do Pohybové Studie.

V SOLIDWORKS 3D Interconnect kapitoly, tématu Export do aplikace Revit Rodina Formát obsahuje nesprávné informace. Tato funkce není podporována a byl odstraněn ze softwaru.

V SOLIDWORKS MBD kapitola, to nové téma bylo přidáno, Publikování do 3D PDF, který obsahuje následující informace:

Aktualizace uživatelského rozhraní pro Publikování do 3D PDF pomohou lépe vizualizovat dopad, že vaše výběry na finální výstup. Nové Šablony v dialogovém okně Výběr nabízí velké náhledy dostupných šablon, včetně náhledy jednotlivých stránek z vícestránkové šablony. Poté, co vyberete šablonu, jak si udělat výběr v PropertyManager, velký náhled PDF dokumentu vám umožní vidět účinky vašeho výběru. Systémové Požadavky pro SolidWorks 2021

Procesor: 3,3 GHz nebo vyšší rychlost hodin

Operační Systém: Windows 10 64-bit

Paměť: 32GB (16GB minimální)

Pevný Disk: Solid State Drive (SSD), zachování alespoň 20 GB volného místa

Grafická Karta

Štítky: box playstation, vesta muži 2020, paralelní pravítko, brzdový třmen nástroj, funguje ipad 2020, 250 beta rr, ŽIVOT, kryt psp, antivirus pc, autocad.

  • Původ: KN(Původu)

Související produkty