Postel-auto pro děti s ortopedickou matrací postel stroj Bondmobile Modrá
Postel-auto pro děti s ortopedickou matrací postel stroj Bondmobile Modrá
Sku: w9409
(0 Recenze)
Nové

4 382.68 Kč

Popis:

Stylové dětské postele "Bondmobile" se perfektně hodí do každého interiéru a stát se předmětem závisti svých hostů. Stroje, nákup "jako skutečné", plastová kola nebo další barevné kryty na matraci. Jsou upevněny pomocí suchého Zipu, rychle vyjmout a snadno umýt.

Bondmobile bude ideální místo na spaní pro děti od 2 let. Dětská postýlka je nízká (50 cm), a v tomto jsou jeho plusy: za prvé, dítě bude moci vylézt a dostat z něj, a za druhé, pokud náhodou spadne, tak to nebude odpadávat. V noci pro dítě, příliš, můžete bez obav: strany, nebude ho nechat spadnout v jeho snu. Konce jsou věnována zvláštní pozornost: jsou oblé a potažené PVC-hran, což z nich dělá bezpečné pro děti.

A pružinové ortopedické matrace, snadno se zvedá, pod ní krabici na věci, které skrývá. Je pružná, neabsorbuje vlhkost a cizí pachy. Na posteli můžete skákat a válet se s přáteli: Navrhnout tiše odolává zatížení až 200 kg. 3D kreslení na postýlku tělo není lepené, ale nanáší ručně, tak, aby každá ilustrace je exkluzivní. Povrch z ekologicky šetrné dřevotřískové desky odpuzuje prach, a pokud se zašpiní, to je dost, aby otřít vlhkým hadříkem.

Výhody:

1. pohodlí. Výška od podlahy k nejvyšší místo je 50 cm. To umožňuje, aby i malé dítě pohodlně vylézt a sestoupit z, bez rizika pádu. Speciální konstrukce postele umožňuje snadno sedět nebo ležet vedle dospělý, pokud dítě nemůže spát. k dispozici je prostorný box na hračky a ložní prádlo. V soupravě je ortopedické matrace, takže si nemusíte kupovat matraci k postýlce.

2. bezpečnost. Aby se zabránilo dítě z pádu na stranách postele, speciální stranách jsou k dispozici. Nemá ostré rohy. Materiály, které se používají při výrobě postele jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro dítě. Bezpečný UV inkoust se používá.

3. univerzálnost. Postel je určena pro děti od 1,5 do mladé dospívající (10-12 let). Skvělé pro chlapce a dívky.

4. životního prostředí. Všechny materiály použité ve výrobě jsou zcela šetrné k životnímu prostředí a splňují požadavky pro výrobu dětského nábytku, jak potvrdil potřebné dokumenty.

5. spolehlivost. Spodní část matrace je vyrobena z regálů, ale z pevné silné desky z dřevotřísky 16 mm. Nemůže to být rozbité. Speciální upevnění a horní panel na přední stěně postýlky dává dobrý důraz, který umožňuje, aby vydržely maximální zatížení až 200 kg. Tovární záruka 1 rok.

Vlastnosti: Velikost Postele: 170x75x50 (Dxšxv) cm Velikost lůžka: vana 170x70 (lxw) cm Zatížení na lůžko: až 200 kg, Materiál: LAMINOVANÉ DŘEVOTŘÍSKOVÉ desky, Materiál Vedení: E1 emisní třída LDSP, který je v souladu s environmentální a zdravotní standardy kvality. Postýlky nemají ostré rohy: všechny hrany jsou potažené 1mm PVC hrany a bezpečné pro děti, Povrch: Tisk Pokrytí: přímý tisk fotografií na dřevotřískové desky s bezpečný ultrafialovým inkoustem. Unikátní 3D ilustrace ke každé postýlce je nakreslena ručně. Ke každé postýlce je natažený umělcem a výhradně ručně. Matrace: vestavěný, ortopedické, přichází s kompletní, bílá.

Kromě toho, můžete si koupit matrace kryt (šedo-bílá) Matrace: z jednoho kusu odolné dřevotřískové desky 16 mm, odolává limit zatížení až 200 kg .. Hranic (omezovač): Zahrnuto v ceně Box na prádlo: v Ceně Příslušenství: v ceně. Certifikovanou pro dětský nábytek. Sestava: nezávislé, s detailní montážní návod. Veškeré příslušenství a nástroje pro montáž v ceně. Průměrný čas montáže je 15 minut. Záruka výrobce: 1 rok Balení: husté, 3-vrstvy vlnité lepenky, čímž se snižuje pravděpodobnost poškození během přepravy.

Osvědčení o Shodě TR TS (EAS). GOST R ISO 9001-2015 (ISO 9001:2015).

Štítky: gibson logo mikina, gicca versace prosí, dar 10 leté dítě, giffts máma oblečení, gibson dlouhý rukáv, gibson rose modely, gibson photography, dárek 5 létající dívka, gibson ladění klíče.

  • Značka: Další

Související produkty