Pro Honda Přívěsný Motor, Ovládání bo ' x Část # 24800-ZZ5-A02
Pro Honda Přívěsný Motor, Ovládání bo ' x Část # 24800-ZZ5-A02
Sku: w9362
(3 Recenze)
Nové

3 115.14 Kč

Popis:

Nezahrnují HLAVNÍ KABELOVÝ SVAZEK (32205-ZY6-015AH2).Pokud potřebujete tento kabel, který je vyhovoval všem Honda lodní motory, spolu s dálkovým ovládáním to bude stát jen 49.99 $ (kromě dodávky).Aby mi nabízejí za tuto cenu a potvrdím (pouze v kombinaci s dálkovým ovládáním)

Tato OEM Honda 24800-ZZ5-A02 BOX ASSY., DÁLKOVÝM ovládáním (NHK MEC), se hodí následující modely a součásti:

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) Za přepravní náklady,ty by mohly poslat vaši adresu, se k nám podívat se na to znovu.(S Výjimkou Ruska) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Podle www.gegpodripsko.cz Politiky,každý pozemek bude deklarovaná hodnota stejná s naší store.Pokud máte nějaké dotazy,prosím, zanechte vzkaz v objednávce. 1. Jsme povolení k původní maloobchodní kupující FUDU, že Produkty byly vyrobeny bez vad na materiálu a provedení. 2. Tato záruka je účinná po dobu dvou let od data nákupu,s výjimkou, že tam, kde FUDU výrobky se používají komerčně, nebo v nějaké nájemní nebo příjem produkující činnost,pak tato záruka je omezena na jeden rok od data zakoupení. 3. My vám poskytne náhradní produkt, bez poplatku,pro všechny FUDU produktu zasedání této záruky,která je vrácena(freight prepaid)v rámci záruční doby na prodejce, od koho a kdy takový výrobek zakoupit. 4. V takovém případě FUDU výrobky vadné a na které se vztahuje tato záruka,bude nahrazen na FUDU je možnost,a vrátil se na prodejce. 1.Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše Podnikání jevývoji,Tak prosím nechte zpětnou Vazbu 5 Hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty,Díky moc. 2.Nenechávejte Negativní zpětnou Vazbu, aniž by požádal nás o pomoc,prosím, neváhejte a Kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém.Zpětná vazba je náš život,před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu,prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení,Budeme odpovědět na všechny zprávy tak rychle, jak je to možné,předem Děkuji za vaši trpělivost.

Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 20 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.

Štítky: přívěsný motor 2 taktní lodní motor 25, lodní motor model, člun honda, g29 usb, evinrud, honda přívěsný, 4 taktní přívěsný motor, honda přívěsný náhradní díly, 4 stroke v motoru, přívěsný motor.

  • Rozměry (L x W x H) (mm): Pro Honda Přívěsný
  • Válce: 1
  • Pozice Motoru: Vnější
  • Objem Motoru: > 6L
  • Motor: 2 Mrtvice
  • stav: Nové
  • Značka: XMFUDU
  • Druh Paliva: Benzín

Související produkty