Dětská White Noise Stroj USB Nabíjecí Časované Vypnutí Zvuku Stroje Spánku Dudlík Relaxace Monitor Pro Dítě, Dospělého Office
Dětská White Noise Stroj USB Nabíjecí Časované Vypnutí Zvuku Stroje Spánku Dudlík Relaxace Monitor Pro Dítě, Dospělého Office
Sku: w9108
(0 Recenze)
Nové

105.92 Kč 145.18 Kč

Popis:

Body:

1、10 Plynulé A Přirozené Zvuky: Bílý šum, oceánu, vlny, zvuky ptáků, srdeční tep zvuky, hodiny zvuky, kriket zvuky, tekoucí voda, zvuky a 3 ukolébavky. Vyberte si zvuky podle vašich preferencí a potřeb vytvořit klidné prostředí a nechat spadnout asleep rychle A odpočívat úplně.

2、Automatické Vypnutí Časovač: Tento bílý šum stroj může hrát plynule bez přerušení, nebo je automatické vypnutí časovač nastaven na 15 minut, 30 minut nebo 60 minut (zelené modré červené světlo na displeji), aby se zabránilo zapomněl vypnout, když budete usínat, úspory energie.

3、Automatické Detekce Bílý Šum: Bez napájení, stiskněte a podržte tlačítko Auto po dobu 2 sekund pro vstup do detekce šumu pro 10s. Když tam je hluk v okolí, bude automaticky zapnout hudbu a zastaví po 15 minutách. Detekce bude cyklicky. Detekční vzdálenost je 6-10m.

4、nejen pro Spánek: Náš bílý šum zvuk stroje mohou nejen zakrýt hluk, zlepšují kvalitu spánku a odpočinku. Je vhodný pro použití doma, v kanceláři, ložnice, dětský pokoj, nebo jakékoliv místo, které chcete být jisti.

5、Malý a Přenosný: Pouze 9.3*8*2.8 cm, zabírá malý prostor na nočním stolku, to může být snadno dát do batohu nebo kufříku, což je ideální cestovní společník. USB, nabíjení, nabíjení jednou, nejdelší může být používán nepřetržitě po dobu 36h, které mohou být použity na dlouhou dobu.

Vlastnosti: 1. 10 Hladký A Přírodní Zvuky: Bílý šum, oceánu, vlny, zvuky ptáků, srdeční tep zvuky, hodiny zvuky, kriket zvuky, tekoucí voda, zvuky a 3 ukolébavky. Vyberte si zvuky podle vašich preferencí a potřeb vytvořit klidné prostředí a nechat spadnout asleep rychle A odpočívat úplně.

2. Automatické Vypnutí Časovač: Tento bílý šum stroj může hrát plynule bez přerušení, nebo je automatické vypnutí časovač nastaven na 15 minut, 30 minut nebo 60 minut (zelené modré červené světlo na displeji), aby se zabránilo zapomněl vypnout, když budete usínat, úspory energie.

3. Automatická Detekce Šumu: Bez napájení, stiskněte a podržte tlačítko Auto po dobu 2 sekund pro vstup do detekce šumu pro 10s. Když tam je hluk v okolí, bude automaticky zapnout hudbu a zastaví po 15 minutách. Detekce bude cyklicky. Detekční vzdálenost je 6-10m.

4. Nejen pro Spánek: Náš bílý šum zvuk stroje mohou nejen zakrýt hluk, zlepšují kvalitu spánku a odpočinku. Je vhodný pro použití doma, v kanceláři, ložnice, dětský pokoj, nebo jakékoliv místo, které chcete být jisti.

5. Malý a Přenosný: Pouze 9.3*8*2.8 cm, zabírá malý prostor na nočním stolku, to může být snadno dát do batohu nebo kufříku, což je ideální cestovní společník. USB, nabíjení, nabíjení jednou, nejdelší může být používán nepřetržitě po dobu 36h, které mohou být použity na dlouhou dobu.

Specifikace:

Jméno: Sleep Sound Machine

Model: Q3

Barva: bílá

Materiál: ABS a silikon

Vstupní napětí: DC5V=0,5

Výkon: 1W

Kapacita baterie: 300mAh

Použití čas: 23 hodin (měřeno o 36h)

Doba nabíjení: 1 hodina

Certifikace: CE, FCC, ROŠ

Hmotnost produktu: cca 66g

Hmotnost balení: asi 125g

Produktu velikost: 93*80*28mm/3.66*3.15*1.10 palec

Velikost balení: 158*106*31mm/6.22*4.17*1.22 palec

Sleep metr funkce:

1. 10 spánku-podpora hudby: bílý šum, ukolébavka 1, kriket, volání, moře, vlna, hodiny, pták volání, tlukot srdce, ukolébavka 2, tekoucí zvuk vody, ukolébavka 3.

2. Načasování funkce: 15min (zelené světlo) / 30min (zelené, modré světlo) / 60min (zelené světlo, modré světlo a červené světlo), může být načasovány tak, aby se zabránilo zapomněl vypnout, když se usnout.

3. Automatická detekce šumu tlačítko: bez napájení, dlouhé stiskněte tlačítko po dobu 2 sekund pro vstup do detekce šumu na 10 sekund, zapněte hudbu po dobu 15 minut a pak se zastaví, loop detection, detekce vzdálenosti 6-10 metrů.

4. Nabíjení návod: zelené, modré a červené kontrolky ukazují, že výkon je 30%/70%/100%.

5. Malé a mini, s šňůrkou pro doručení, snadné přenášení a použití.

Balení Seznam:

*1 Host

1*USB Kabel

1*Anglický Manuál

1*Šňůrka

1*Color Box

Poznámka:

1. Vzhledem k světelné efekty a úhly snímání, tam je barevný rozdíl v produktu, prosím pochopit.

2. Vzhledem k ruční měření, tam je tolerance na rozměry výrobku.

Štítky: maska spát, sukně spaní, dítě zbytek sound machine, bílý šum pro dítě, apnoe masku, dítě relaxovat, baby monitor monitory, monitor pc, černá hluku, cpap maska.

  • Materiál: ABS a silikon
  • Typ Položky: Spací Monitory
  • Původ: KN(Původu)
  • Podpora: Dropshipping/ Velkoobchod
  • Pohlaví: Unisex
  • Věkové Rozmezí: 25-36m
  • Číslo Modelu: Hluk Stroj

Související produkty