YuryFvna Kov, Architektura, Miniaturní Figurky, Římské Koloseum, Socha, Památka, Budova, Retro Bytové Dekorace Figurka
YuryFvna Kov, Architektura, Miniaturní Figurky, Římské Koloseum, Socha, Památka, Budova, Retro Bytové Dekorace Figurka
Sku: w8930
(2 Recenze)
Nové

301.15 Kč 463.15 Kč

Popis:

Téma: Římské Koloseum figurka Čistá Hmotnost: 0.25 kg/ks Velikost: 13 cm*11,5 cm*7cm/5.1"*4.5"*2.7"(u00b11cm) Barva: Antický Bronz Materiál: Slitina obsah Balení: 1x Římské koloseum model je Vybaven Koloseum nebo Kolosea , také známý jako Flaviovský Amfiteátr, je oválný amfiteátr v centru města Říma, Itálie. Postaven z betonu a písku, to je největší amfiteátr někdy postavený. Koloseum se nachází východně od Forum romanum. Stavba začala za císaře Vespasiana v AD 72, a byla dokončena v AD 80, za jeho nástupce a dědic Titus. Další úpravy byly provedeny za vlády Domitian (8196).Tyto tři císařů jsou známé jako Flavian dynastie, a amfiteátr byl jmenován v latinské pro jeho spojení s jejich příjmení (Flavius).

1. Pokles lodní dopravy a velkoobchodní objednávky jsou podporovány. Velkoobchodní objednávky: prosím, laskavě kontaktujte nás, aby si velkoobchodní ceny. Drop shipping objednávky: prosím, laskavě nechat poznámek drop shipping objednávky v pořadí,takže naše colleauge mohl vidět, že a nebude obsahovat fakturu a naše ukládání informací, atd.. 2. Jak mám dělat, když zboží je rozbité nebo vadné nebo méně, nebo se mi to nelíbí? Prosím, laskavě kontaktujte nás nejprve, než psát recenze, nebo otevření sporu. Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nové položky k vám. 3. Je tam nějaký celní daň? To je základní povinnost občanů platit daně podle locallaw.Prosím platit celní daň podle místní politiky.Díky!!!

Štítky: cínové figurky, dekor retro, coliseum, fantasy pryskyřice, cuvo kovové dekorace, sculptur, Roman, chaga mushroom, socha, miniatur domu.

  • Styl: Moderní
  • Materiál: Kovové
  • Použitelné pro: Doma,v Kanceláři dekorace,dar,Suvenýr
  • Značka: YuryFvna
  • Další: bytové dekorace, doplňky,home decor
  • Typ: Koloseum Figurka
  • Téma: Architektura

Související produkty