Doprava zdarma typ DC 12V Odkapávací formovací stroj vysokofrekvenční Ventil; Model 35A-AAA-DDBA-1BA s mosaz soupravy
Doprava zdarma typ DC 12V Odkapávací formovací stroj vysokofrekvenční Ventil; Model 35A-AAA-DDBA-1BA s mosaz soupravy
Sku: w737
(2 Recenze)
Nové

311.33 Kč

Popis:

Model: MAC 35A-AAA-DDBA-1BA

Napětí: 12VDC

Balíček: PP+Pag+Box

DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 7 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 15-20 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 20-30 pracovních dnů do jiných zemí.6-8 týdnů, aby se loď Brazílie, Španělsko, Itálie či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty. Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem.

ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na www.gegpodripsko.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými www.gegpodripsko.czers! ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné. V případě, že položka je vadný, nebo jste obdrželi nesprávnou položku,

kontaktujte nás přes www.gegpodripsko.cz E-mail. Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné.

Štítky: valv, korloy pc5300, mac auto, vysokofrekvenční elektromagnetický ventil, express kávovar 12v, boost solenoidu, písmo mosaz, elektromagnetický ventil vody trávník, 12v elektromagnetický 15, otevření elektromagnetického ventilu.

  • Média: Vzduch/Voda/Olej
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Číslo Modelu: MAC 35A-AAA-DDBA-1BA
  • Teplota Média: Střední Teplota
  • Tlak: Střední Tlak
  • Materiál: Hliník
  • Moc: Elektromagnet
  • Struktura: Ovládání

Související produkty