Eco Friendly Opakovaně Použitelné Obaly Na Jídlo Potraviny Čerstvé Udržet Skladování Organického Včelího Vosku Hadříkem Zabalit Přilnavé Fólie Zakázku Vzorem Velkoobchod
Eco Friendly Opakovaně Použitelné Obaly Na Jídlo Potraviny Čerstvé Udržet Skladování Organického Včelího Vosku Hadříkem Zabalit Přilnavé Fólie Zakázku Vzorem Velkoobchod
Sku: w496
(5 Recenze)
Nové

130.84 Kč 186.92 Kč

Popis:

Eco Friendly Opakovaně použitelné Obaly na Jídlo Udržitelného Zdarma Plastové Skladování Potravin Bio včelím Voskem Zábal Přilnavé Fólie Náhrada za Sendvič

Včelí Vosk Jídlo Zábal Velikost:

S 7*8inch (17.5*20cm)

M 10*11 palec (25*27,5 cm)

L 13*14inch (33*35cm)

Neztrácejte peníze na jedno použití, hliníkové a plastové obaly. Včelí vosk balení potravin mohou být použity pro jeden rok. Včelí vosk potravin zábaly jsou úžasnou alternativou k plastové fólie/Potravinářské fólie a umělohmotné sáčky. Na rozdíl od plastové obaly, které jsou v současné době znečišťování naší planety, jsou 100% biologicky rozložitelné, takže když jste maximu z nich, můžete jen hodit je na hromadu kompostu nebo do zahrady.

Včelí vosk, obal je vyroben z Organického včelího Vosku, Jojobového oleje, Bavlny a Pryskyřice Stromu. Všechny ekologické, biologicky odbouratelné a udržitelné suroviny.Tyto včelí vosk zábaly jsou bavlněné, která byla namočeným ve sklizené včelí vosk. Nemluvě o tom, jojobového oleje a Borové pryskyřice použité, jsou cítit svěží a úžasný. Mnohem přitažlivější než průmyslové-chemický zápach z role fólie. BPA ZDARMA, CHEMICKÉ ZDARMA, BEZPEČNÝ PRO VAŠI RODINU.

Včelí vosk balení Potravin může trvá 120-150 používá a organického včelího vosku a pryskyřice je velmi robustní a odolné vůči třepení.

Jednoduše opláchněte ve studené vodě a nechat uschnout. Použití s eko-šetrné mýdlo.

Včelí vosk zábal nemůže být mikrovlnami nebo umýt v horké vodě.

Včelí vosk se taví při vysoké teplotě přepravy ,prosím, dát je do mrazáku ,a jen umýt ve studené vodě ,budou zpět do normálu.

Není Lepidlo uvnitř ,a používáme pouze včelí vosk ,pryskyřice,jojobový olej, aby se to ,máme Certifikát FDA .

Štítky: eco, Hodně, Eco friendly, včelí vosk zábal, zamykání, skladování potravin, včelí vosk zábal, vojenské jídlo, vlastní logo, včelí vosk.

  • M SZIE:
  • na zakázku: Ano
  • Velkoobchod: Pořadí položek, množství, dost , prosím, kontaktujte zákaznický servis
  • Custom-made vzor: Ano
  • Materiál: Včelí vosk, Organické bavlněné tkaniny
  • L SZIE:
  • Číslo Modelu: Opakovaně Použitelné Obaly Na Jídlo 001
  • S SZIE:

Související produkty