6. Generace Laptop, TV/LCD/LED měřicí přístroj LCD Panel Tester Podpora 7 - 84" w/ LVDS Kabely Rozhraní A Měnič Doprava Zdarma
6. Generace Laptop, TV/LCD/LED měřicí přístroj LCD Panel Tester Podpora 7 - 84" w/ LVDS Kabely Rozhraní A Měnič Doprava Zdarma
Sku: w223
(4 Recenze)
Nové

1 072.72 Kč 1 449.68 Kč

Popis:

Poznámka: T-60 byl aktualizován! Teď je to červená verze. A dodal, 4K programu. Ale pokud potřebujete testovat 4K displej. Prosím, koupit 4K konverzní deska v odkazu níže. 4K konverzní desky: https://www.gegpodripsko.cz/item/33034020090.html?spm=2114.12010612.8148356.7.853c629fR8NOUE Návod K Použití Zvláštní Upozornění: 1. Prosím, nepřipojujte zařízení, nejprve připojte jej a zapněte ji. Jinak, to může spálit zařízení, nebo obrazovky. Spalování zařízení bude účtovat určité náklady. Displej napětí rozhraní je plně chráněn, ale pokud se na obrazovce napětí je nastavena nesprávně, vypálit na obrazovce, to znamená, že pokud je to 3.3 V nebo 5V obrazovky, obrazovky napětí se nastaví na 12V, na displeji bude spalovat přímo, prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost k tomuto příteli, je tu ještě jedna zvláštní připomenutí, Prosím, použijte 12V-19V 4A nebo 5A napájecí zdroj pro napájení. Nepřekračujte 19V. Jinak, na obrazovce se bude spálen. 2. Použijte prosím standardní LVDS řádek obrazovky na univerzální desce nebo na univerzální desce. Nepoužívejte řádek obrazovky na původní desky. Jinak, zařízení nebo obrazovka se vyhořela a výrobce zařízení nebude hořet. Protože i když stejný model obrazovky, desku produkoval od různých výrobců není stejný, to také určuje definici rozhraní řidiče palubě obrazovce linka není stejná, takže linka pořadí řádku obrazovky není stejný, například, stejný 32 Haier a Hisense LCD TV, stejnou obrazovku, ale deska není stejná, která určuje rozlišení obrazovky rozhraní těchto dvou značek není nutně stejné, takže dvě čáry na obrazovce nejsou univerzální, není standardní, LVDS řádek obrazovky, musí věnovat pozornost.

1. Produkt Přehled T-60 univerzální LVDS screen tester, integrované s až 100 druhů parametry obrazovky, vestavěný tovární úrovni profesionální test obrazovky, ideální short-circuit protection design, je nejvíce podporované obrazovky na trhu, nejvíce kompatibilní, nejjednodušší operace univerzální tester podporuje téměř 5.6-84-palcový 95% LVDS obrazovek a může podporovat vertikální rozlišení obrazovky zkoušky společné malé velikosti LVDS rozhraní, jako je například Google je první generace obrazovky 800x1280. 1. Podpora LVDS rozhraní horizontální rozlišení a vertikální rozlišení obrazovky, obrazovky, maximální podporu 2048x1536 rozlišení, dual channel 8 bitů (24 bitů); 2. vestavěný LCD displej LED podsvícení konstantní zdroj proudu, default konstantní proud je 120mA, adaptivní podporu, maximální zvýšení napětí je 30V, podporu LED + / LED - pozitivní a negativní ochrana proti zkratu alarm, 30V ochrana proti přepětí. Výchozí aktuální přizpůsobí velikosti obrazovky (5.6 palců - 17.3 palců); 3. postavený-v různých továrny na úrovni profesionální LCD obrazovka detekce obrazovky, velmi pohodlné odhalit různé druhy špatné LCD displej; 4. vnitřní integrace různých řešení programů, podle rozlišení obrazovky, aby se rozsvítí LCD test; 5. Tester výstupní rozhraní je krátké-okruh chráněných. Každé rozhraní odpovídá zkratu kód. Když zkratovány, bzučák bude alarm, indikátor napájení bude blikat, a digitální trubice displeje, které rozhraní je zkratován. 6. obrazovka pro výběr parametrů digitální trubice digitální displej bude automaticky pamatovat, podpora digitální trubice jednu číslici a deset rychlé nastavení; 7. Vzhled velikost: 155mm X 105mm X 22mm, oxidační proces hliníkové slitiny pouzdro; 8. vstupní napájení: 12V-19V input (aktuální velikost může být vybrán podle celkové spotřeby energie obrazovky), vyberte 12V / 3A-4A pod 27 palců, 32-palcová TV obrazovka, napájení vyberte 19V/2A nebo více vstupů. TELEVIZNÍ obrazovky 32 palců, napájení 12V-19V/2A-5A může být vybrána.(12V 5A full-proud může být také, v zemi pro novou verzi rozhraní ochrana čip, tam je úbytek napětí přes rozhraní ochrana jádra, napájení 12V do cca 10V drive displej napětí, 19V na 12V pohon obrazovky napětí, zpravidla 12V drive displej napětí nad 9,5 V a může pracovat normálně, prosím, nebojte se o to).

Jedinečné Schopnosti: (další obrazovky nejsou k dispozici) 1. Skutečný 60 druhů parametry obrazovky, každý typ obrazovky parametry byly testovány, místo kopírování jedním usnesením ze tří druhů a čtyři druhy 60 nebo více druhů. 2. Nejnižší rozlišení 640X480, nejvyšší rozlišení 2048 x 1536, překonávat žádné aktuální obrazovky tester na trhu (nejvyšší rozlišení 1920X1080 pro běžné obrazovky testery), kterým se základy pro testování 4K obrazovek v budoucnu. 3. 14 druhy profesionální kamerové zkoušky obrazovkách nový LCD displej tester, a v současné době existuje pouze 8 test obrazovky na trhu. 4. Nový LCD displej měřicí přístroj nastavuje rozlišení kódu, což je jedna číslice a deseti číslic. Aktuální obrazovky měřidla na trh je od malých až po velké, například, 56 zákoníku, nejpozději jeden jen musí být upravena tak, aby 5 deset číslic lze nastavit na 6, nebo ne, ale aktuální obrazovky měřicí zařízení na trh musí být upraven od 56 do 56 a 56 krát. 5. Nový LCD displej měřicí přístroj je dodáván s LED booster deska, která je konstantní aktuální deska, výstupní napětí je 35V, proud 120MA, a aktuální obrazovky měření nástroje na trhu nemá konstantní aktuální desce, která je posilovací desky. 6. Nový LCD displej měřicí přístroj LVDS řádek obrazovky rozhraní má profesionální kartu slot, který může být vložen a vyjmut více krát, aby se zabránilo ohýbání jehly, ale v současné době nemáme žádné obrazovky měřidla na trh, pouze dvouřadá 30 jehly. 7. Nový LCD displej měřicí přístroj přijímá plnou rozhraní obvod ochrana proti zkratu, otevření nové éry LCD displej ochrana, a to nejen řádek obrazovky ochrana proti zkratu, vysoké napětí, rady, podporu desky a jiné rozhraní zkratu bude také chránit, různá místa zkratu řádku jiný kód , éra ochrany je plně otevřené, a v současné době na obrazovce detektory na trhu pouze řádek obrazovky ochranu, a nemůže opravdu nepálí obrazovky. 8. Nový LCD displej detektor integrovaný displej parametry jsou rychle nastavit a automaticky uloží. Funkce není jen to, co kód je přizpůsobeno této době. Když je vypnuto napájení a pak se otočil na poslední kód obrazovky parametr je automaticky obnovena, a aktuální obrazovky se na trhu. Přístroj nemá tuto funkci. 9. Nový LCD displej monitor podporuje naše LVDS na 4K adaptér deska a LVDS, aby EDP adaptér deska. 10. Nový LCD displej měřicí přístroj PCB deska používá vojenské-grade návrhu desky plošných spojů, kondenzátorů používá pevné kondenzátory, fungují dobře, s dostatek materiálu, více než jakékoliv LCD displej tester na trhu. 11. Nový LCD displej detektor lze nastavit rozlišení kód přímo v power-on state, zdroj signálu čip je automaticky obnovit, a další kód na trh musí stisknout vypínač, zapnout a vypnout znovu, ruční reset, pro zobrazení zkoušku. Obrázek. 12. Nová obrazovka detektor podporuje čtvercový displej, široká obrazovka a silný obrazovce. Obrazovky detektor na trhu, nemůže podporovat obrazovky.

Štítky: arbitrární generátor funkcí, rozhlasové stanice, svítilna led, telaio led panel, tester tv, digitální osciloskop rigol, din plc, analyzátor spektra, notebook hp, clamp meter fluke.

  • Značka: TKDMR
  • Certifikace: CE
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: TD-XHFSQ5
  • Velikost Displeje: 2.9 Palce A Pod