Hák A Smyčky Sander Pad samolepící Brusné Lešticí Kotouče 5 Palcový 8 otvorů 125 MM
Hák A Smyčky Sander Pad samolepící Brusné Lešticí Kotouče 5 Palcový 8 otvorů 125 MM
Sku: w1262
(0 Recenze)
Nové

64.59 Kč 126.48 Kč

Popis:

Body:

1、Silný Kompatibilita: hák a smyčky sander pad je vhodný pro většinu sanders. Tento brusný kotouč je 5 palců v průměru, a je dodáván s 8 proti prachu otvory a 4 otvory pro šrouby. Může nahradit většinu běžných sander podložky. Bez ohledu na to, jakou značku, pokud váš 5 palcový původní sander pad má stejný vzor, a vzdálenost od centra šroub otvoru centra je 1-1/8 palce, je to naprosto vhodné.

2、Snadná Instalace: hák a smyčky sander pad je snadno nainstalovat. Snadná instalace a snadné. Vezměte prosím na vědomí, že balíček neobsahuje šrouby. Můžete použít stávající šrouby na brusku.

3、Extra Tvrdý Podklad: hák a smyčky sander pad je dodáván s silné a tuhé podložce. Proto je velmi odolný a může být použit mnohokrát

4、Vysoká-hustota Háčků: háček a smyčky sander pad přichází s high-density háčky. A háčky mají silnou přilnavost a dlouhou životnost.

5、Měkké Gumy: Vysoce kvalitní měkké gumy může snížit vibrace track sander a zlepšit efektivitu práce a snížit vaše pracovní vytížení.

Vlastnosti:

Silný Kompatibilita: hák a smyčky sander pad je vhodný pro většinu sanders. Tento brusný kotouč je 5 palců v průměru, a je dodáván s 8 proti prachu otvory a 4 otvory pro šrouby. Může nahradit většinu běžných sander podložky. Bez ohledu na to, jakou značku, pokud váš 5 palcový původní sander pad má stejný vzor, a vzdálenost od centra šroub otvoru centra je 1-1/8 palce, je to naprosto vhodné.

Snadná Instalace: hák a smyčky sander pad je snadno nainstalovat. Snadná instalace a snadné. Vezměte prosím na vědomí, že balíček neobsahuje šrouby. Můžete použít stávající šrouby na brusku.

Extra Tvrdý Podklad: hák a smyčky sander pad je dodáván s silné a tuhé podložce. Proto je velmi odolný a může být použit mnohokrát

High-density Háčků: háček a smyčky sander pad přichází s high-density háčky. A háčky mají silnou přilnavost a dlouhou životnost.

Měkké Pryže: Vysoce kvalitní měkké gumy může snížit vibrace track sander a zlepšit efektivitu práce a snížit vaše pracovní vytížení.

Specifikace:

Název produktu: 5 Palců, 8 otvorů 4 Nehty Electric Sander Pad 125MM

Materiál: plast

Velikost: šířka: asi 125 mm/4.9 v; tloušťka: 11,5 mm/0.5 v

Hmotnost: cca 52g

Balení Seznam:

1*125mm Sander Pad

Štítky: úhlová bruska klíč, vzduch pneumatické brusky, vzduch sander 5, dcd731, sander pad 5, pásové brusky brusky, tloušťka sander domů, dewalt nářadí, nástavec pro vrtačku, bruska.

  • Brusné: Další
  • Vnější Průměr: 125MM
  • Značka: VAHIGCY
  • Substrát: Komerční Výroba
  • Velikost: width
  • Vnitřní průměr: 5 palcový
  • Použití: Komerční Výroba
  • Číslo Modelu: Lešticí Kotouče

Související produkty