Měkký 2020 osy X V-Slot Gates Rozvodový Řemen, Úsek Narovnat Napínáku Creality Ender 3 ČR-10 10S Tronxy Kp3 Anet E10 A8
Měkký 2020 osy X V-Slot Gates Rozvodový Řemen, Úsek Narovnat Napínáku Creality Ender 3 ČR-10 10S Tronxy Kp3 Anet E10 A8
Sku: w10190
(1 Recenze)
Nové

243.00 Kč 276.23 Kč

Popis:

Zjistili jsme, že hliníkový profil řemenů Narovnat napínáku v současné době na trhu používá nejlevnější napínací kladky, tolerance bude poměrně velký, a soustřednost nestačí, zuby jsou produkovány plísní velmi špatná, tak, aby splňovaly požadavky zákazníků na vysoce kvalitní produkty , Jsme spustili tento produkt, doufal, že ke splnění potřeb zákazníků

Popis : Jméno: 2020 hliníkový profil řemenů Narovnat napínací Materiál: Hliníková slitina Povrchová úprava: Eloxování Rysy : 1. Vysoce kvalitní hliníkové profily jsou odolné proti opotřebení a není snadné, aby deformovat 2. Pro rok 2020 Hliníkový profil tiskárny, Pro Tevo Tarantule, Pro V-slot, pro Tronxy X3, Pro Openbuilds. 3. Povrchová Úprava Eloxování. 4. Použití vysoce kvalitní napínací kola s cílem zlepšit přesnost 3D tiskárny a dělat to více stabilní 5.Nastavitelný pás konstrukce, pohodlné pro zákazníky k použití. Balíček :

1 Sada 2020 Hliníkový Profil X-osa synchronní pás, táhnoucí Napínáku.

Nastavitelné utažení Poznámky: můžete nastavit těsnost vaše Y-osa pásu kdykoli otočením šroub, ale dávejte pozor, aby upravit ji příliš pevně, jinak tiskárna může být nesprávně zarovnány. Ve směru hodinových ručiček: Utáhněte šrouby rozvodového řemene ve směru hodinových Ručiček: Uvolnit rozvodový řemen Před instalací, musíte odstranit původní Y-osa, řemenice, držák, odstraňte matice T, a sejměte řemen z řemenice na druhém konci Y-osy, který může nechat více prostoru pro instalaci. Pak dal pásek v naší synchronní kolo, opravit synchronní kola na posuvné komory s šrouby, namontujte levé a pravé upevňovací díly, na ose Y s šrouby a T-matice, které jsme pro vás připravili, a Dát posuvné v prostoru, to je nejlepší pro instalaci upevňovací desky a rýhovanou matici.

Štítky: dva strom sapphire pro, 3 ender, cr 10 v2, zpět na iphone 7, ender3 v2, cr10 pro, v hrací set, vedení šroubu, bmg cr10, ender 3 v2.

  • rozvodový řemen, napínací Stretch: Gates Ozubený Řemen
  • Číslo Modelu: 16GT20V
  • Typ Položky: Wheel Kit/Kolo
  • Materiál: Hliníkové Slitiny
  • Značka: Měkký
  • Funkce: Vysoce kvalitní napínací kola, aby se stroj více stabilní

Související produkty