Nové čištění příslušenství, motor, katalyzátor čistič, motor booster čistič, multi-purpose cleaner, Pokles Lodní dopravy
Nové čištění příslušenství, motor, katalyzátor čistič, motor booster čistič, multi-purpose cleaner, Pokles Lodní dopravy
Sku: w10103
(0 Recenze)
Nové

126.28 Kč 194.19 Kč

Popis:

Katalyzátor Čistič Motoru Booster Cleaner

Popis:

Pokud jste někdy všimnete, že vaše spotřeba paliva výrazně snížit, nebo shnilý vejce zápach přichází z vašeho motoru, pak budete muset vyčistit katalyzátor hned! Hluboce čistí vaše převodník s katalyzátorem Čistič bez jeho odstranění! Zastavit obávaný "service engine" světlo bliká na displeji, a získat lepší výkon motoru! To je absolutní peníze-saver! Díky nižší údržbu a náklady na pohonné hmoty.

NIŽŠÍ ÚROVNĚ EMISÍ: můžete snížit své celkové emise uhlovodíků až o 50 procent. LEPŠÍ VÝKON MOTORU: pomoci vyčistit systém vstřikování paliva, stejně jako válců, zlepšení celkové výkonnosti. SNÍŽENÍ SPOTŘEBY PALIVA A ZÁPACH: při kácení na spotřebu paliva, ale také zbaví nechutný zápach vyvinut vaše auto přesčas. CHRÁNIT MOTOR: Správné palivo a průtoku výfukových plynů se bude držet, že motor běží čistší, hladší a lépe, což bude také snížit náklady na údržbu. VYČISTĚTE CELÝ SYSTÉM: to může také vyčistit jiných částí, jako jsou lambda sondy, vstřikovací trysky, hlavy válců a další. SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: jednoduše nalijte do vaší palivové nádrže. BEZPEČNÝ pro benzín, naftu, hybridní, a flex-fuel vozidla; nemění paliva. Ne pro použití v 2-taktní nebo olej/plyn mix motory.

Obsah balení:

2x Katalyzátor Cleaner (120ml)

Štítky: ve katalyzátoru, boostup katalyzátoru čističe, oe katalyzátoru, čistič nafty, green engine cleaner, Posílit, ucpaný katalyzátor čistit, mercedes motor cleaner, katalyzátor honda, auto katalyzátoru.

  • Specifikace/Kus: Další
  • Funkce: Čištění
  • Podpora: Dropshipping
  • Položky Formuláře: Gel
  • Původ: KN(Původu)
  • Počet Ks: 1ks

Související produkty