Moderní tapety pro obývací pokoj Moderní černé zlato tapety pozadí stěny 3D pozadí stěny malba
Moderní tapety pro obývací pokoj Moderní černé zlato tapety pozadí stěny 3D pozadí stěny malba
Sku: w10042
(0 Recenze)
Nové

230.54 Kč 623.07 Kč

Popis:

Šířka x výška = metrů čtverečních = objednané Množství přizpůsobit velikost je: v Současné době, jeho cena je 1 metr čtvereční,můžete měřit dekorace prostoru jako první, pak víte, jak mnoho čtverečních metrů nástěnných chcete, aby make-up, konečně poznámky prosím vaše údaje o velikosti Šířky__ __ __ m, Výška __ __ __m, než budete platit. To je pro nás velmi důležité přizpůsobit správně a dokonale. Děkuji!!! Potřebujete vědět: Široká x Vysoká = metrů čtverečních

Jak objednat: Pro příklad: potřebujete ke zdi

Široký=2,8 m Vysoká=1,7 m 2,8 m x 1,7 m = 4.76 m 2 zaokrouhlení. Potřebujete objednat Množství:5

Široký =3,2 m Vysoká =2,3 m 3,2 m x 2,3 m = 7.36 m 2 zaokrouhlení. Potřebujete objednat Množství:7

Široký =4m Vysoká =2m 4m x 2m = 8m 2 zaokrouhlení. Potřebujete objednat Množství:8

(1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 m) Funkce Z Wall papír : Žádný zápach, vodotěsný, vlhkosti, dobrá tažnost, rozměrovou stabilitu, cítit měkké a přírodní, dobré větrání a ochranu životního prostředí. Bavlna, barva je dobrá, odolný, barevný, silný umělecký smysl, spolu s stereoskopické 3D efekty pro různé domácí dekorace. 1 Produkty show

2 Měření Výrobku velikost

3 Kupující musí-číst

Poznámka: Prosím, buďte opatrní objednat 1m 2 , Protože velmi malé rozměry,

1 metr čtvereční velikost je 140 cm(L) X 70 cm(W)

4 Stavební lllustration

1: Nástroje Příprava: plastový barel, což je úroveň, nůž, pravítko, ručníky. 2: ujistěte Se, že stěny formace, nerovné stěny použití před stavební tmel naplnit úroveň. 3: Zkontrolujte, tapety roll velikost, barvu šití překrývají (2~3 cm), 4: infračervené vertikální nebo horizontální nástroj k zajištění svislé stěny. 5: stěny a tapety lepidlo štětcem. 6: Použití nůž, řez přebytečnou část boční stěny s ručníkem vyčistit přebytečné lepidlo. 7: Pokračovat v šití pod. 8: Použití utility nůž vypínače a zásuvky v určeném překročit čtyři týdny bude snížit přebytek. 9: Přirozené sušení dveře a okna uzavřena po dokončení stavby.

5 Dodání Thme

ePacket Do USA: 8-20 dnů China Post Air Mail : Přibližně 45 pracovní Den Lodní čas pro Rusko bude 30-50 den nebo déle, vzhledem k přísné místní celní kontrole. Lodní čas pro Brazílii bude 40-70days nebo déle, vzhledem k přísné místní celní kontrole. Pokud si vyberete DHL, Fedex, EMS, aramex poštovné bude rychlejší, obvykle 7-15 dnů.

Štítky: tkané tapety moderní 3d, 3d wallpap, wallpap, tapety 3d geometrické tropické, tapeta s geometrickým vzorem, zlaté samolepící tapety, 3d tapety obývací pokoj rodiny, modré a zlaté tapety, černá stěna zlaté pozadí, mramorové nástěnné.

 • Materiál: Hedvábí tapety
 • Styl: Moderní,Klasický,Země,Pro Děti,Evropa,Vintage,Pastorační
 • Funkce: Anti-statické
 • Značka: Obraz v obraze
 • Použití: Domácnost
 • Nabíjení Jednotky: Usd/Role
 • Velikost: Customize Size
 • Typ: Hedvábí tapety
 • barva: černá
 • vzor: Geometrický Vzor
 • Rozsah Použití: Obývací Pokoj,Ložní Prádlo Pokoj,Pracovna,Dětský Pokoj,Svatební Dům,Starší Pokoje
 • Číslo Modelu: 0000090
 • Povrchová Úprava: TISKNOUT

Související produkty