Nové Hole In One (Dřevěná Verze )- Jevištní Magie
Nové Hole In One (Dřevěná Verze )- Jevištní Magie
Sku: w10020
(0 Recenze)
Nové

2 928.22 Kč 3 115.14 Kč

Popis:

Kouzelník drží dřevěný podnos obsahující sklenice, sklenice na brandy a šest barevných míčků. Divák je vybrán náhodně, a žádal, aby si vybrat některý z barevných golfové míčky. Kouzelník pak vysvětluje, že on se děje, aby se vybraný míč magicky objeví uvnitř sklenice! Pak položí ty koule kolem skla. Aby věci obtížnější, brandy sklo je obrátil vzhůru nohama a umístil na panáka, aby to bylo nemožné, aby míč do být umístěny uvnitř sklenice. Konečně, krásné jemné hedvábí je umístěn nad zásobníku tak, že kouzelník a publikum může již vidět zásobníku a jeho obsahu.

Jako publikum se počítá nahlas do tří, kouzlo se stalo! Když fulárových je odstraněn ze zásobníku, zvolený golfový míček sedí v záběru sklo, které je stále na něž se vztahuje sklenku brandy! Účinek se stane během několika sekund a je skutečně matoucí!

Pokud se vám líbí, všechny brýle a golfové míčky mohou být předány k vyšetření! Žádné přepínače, a ne loutky zapojit!

Dodává se s dřevěným podnosem, focení skla, sklenice na brandy, šest míčků a instruktážní video.

Spokojenost zákazníků Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti. Platba Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na www.gegpodripsko.cz, například, kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union),atd. Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení www.gegpodripsko.cz, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni. Doprava 1). Přepravní náklady: Klikněte na tlačítko "Doprava a platba" kartu na detailní stránku produktu, a uvidíte dodací údaje. Si můžete spočítat přepravní náklady zadáním požadované informace.

2). Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

3). Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací. Většinou, doba zpracování může být 3 až 15 pracovních dnů. Návrat Politiky, Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 3 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav. Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!!

Štítky: detektor hledání zlata, zlata, pánve nastavit, zlatá pánev, zlato umýt, gtx5030, detektor gold, zlatý důl, detektor kovu, zlaté síto, zlata vyhledávání.

 • Typ: Pestrá Rekvizita
 • Varování: no
 • Výkon Formě: Jevištní Magie
 • Funkce: Snadné
 • Pohlaví: Unisex
 • Číslo Modelu: gold rush
 • Velikost: One Size
 • Materiál: Dřevo
 • Věkové Rozmezí: 8-11 Let
 • Není Návod V Ceně: Ano
 • Původ: KN(Původu)

Související produkty